Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Sunta Technology Co., Limited

iyi kalite Araç telefon DVR satış için
iyi kalite Araç telefon DVR satış için
Sevgili Jenny, harikasın! Çok teşekkür ederim. Yardımını gerçekten takdir ediyorum. Geçtiğimiz birkaç gün boyunca bana yardımcı olduğunuz her zaman için çok teşekkür ederim.

—— Niall

Merhaba Jenny, gecikme için özür dilerim, önerilerinizi yerine getirdim ve mükemmel çalışıyor! Zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim. Yakında ayarlayacağım, onların uygulamam için mükemmel olacağına eminim Büyük hizmetiniz için çok teşekkür ederim.

—— Ben

Gerçekten profesyonel bir üretici, bize ucuz toptan fiyata en kaliteli ürünleri sunuyoruz, gelecekte sizinle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz, teknik kurulum konusunda yardımlarınız için teşekkürler.

—— Jane

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Sunta Technology Co., Limited

1 2 3 4
Shenzhen Sunta Technology Co., Limited Shenzhen Sunta Technology Co., Limited Shenzhen Sunta Technology Co., Limited Shenzhen Sunta Technology Co., Limited
Ambar

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : LUHOOVISION
No. Çalışanları : 300~500
Yıllık satış : 10000000-50000000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 60% - 70%
Firmamız: Shenzhen Sunta Technology Co, Ltd (bundan sonra SUNTA olarak anılacaktır), CCTV DVR NVR ve Araç Mobil DVR vb lider bir profesyonel üreticisi güvenlik ve gözetim ürünleri Çin'de Ar-Ge, üretim, satış ve servis konusunda uzmanlaşmış Mobil DVR / MDVR, araba sürüş kaydedici, araba / araç kameraları ve ağ sabit disk kaydediciler, VDR (Video Disk Kaydedici), Renkli çoklayıcı, HDMI Splitter ve ekran segmentasyon sistemleri.

Şirketimiz, Pazarın Taleplerine Uygun Ürünlerin Araştırılmasına Büyük Fon ve Beyin Yatırımları Yapmaktadır. Yüksek Düzeyli Araştırma Grubu, Gelişmiş Aparat ve İyi Bilimsel Atmosfer, Ürünlerimizin Çoğu FCC, CE, ROHS Gerekliliklerine Uygun, Kararlı ve Güvenilir Kalite Sağlar. ABD, Kanada, İngiltere, Brezilya, Almanya, Rusya, Avustralya, Yunanistan, Hollanda, İrlanda, Avusturya, İran, Türkiye, İsveç, Rumania gibi Yurt Dışı Otobüs Taşımacılığı filolarının yönetim şirketi ve bu araç gözetleme distribütörlerine ağırlıklı olarak satılmaktadır. , Bulgaristan, Polonya ve Dahası.

Şirketin mevcut kayıtlı marka, "LUHOOVISION" SUNTA vb Mobil dvr Şirket üretimi yaygın orta ve yüksek dereceli otomobil, sedan araba, Otobüs, kamyon, yağ tankı ve tarım makineleri kullanılmaktadır. Sıkı kalite yönetimi ve iyi itibar nedeniyle, ürünlerimiz güneydoğu Asya, Afrika, Orta Doğu, Amerika ve Avrupa ve diğer ülke ve bölgelere satıldı.

Shenzhen Sunta'nın ürünleri, araç izleme, filo yönetimi, Sürüş kaydı, park izleme, vb. Dahil olmak üzere çeşitli araç güvenliği ve gözetleme endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır ve hem yurt içi hem de yurt içi pazardaki müşteriler arasında iyi bir üne sahiptir.

Shenzhen Sunta Technology Co, Ltd, 2007 yılında kurulan CCTV Mobil DVR vb güvenlik ve gözetim ürünleri üretim ve pazarlama entegre hızlı büyüyen bir kuruluştur. On yıllık çaba ve geliştirme sonrasında, şimdi Çin'in önde gelen Car Mobile DVR üreticilerinden ve ürünlerinden biri haline geldik. Biz Çin'deki birçok güçlü Chip fabrikaları ve araştırma enstitüleri ile her zaman çok nazik bir ilişki sürdürmekteyiz, yurtiçi ve yurtdışında CCTV Mobil DVR pazarında yüksek bir üne sahiptir.

SUNTA'nın misyonu: “Üretim, düşürülmüş maliyete bağlıdır, Rekabet, yüksek kaliteye dayanır.” Ve bizim ilkemiz “bütünlüğü korur, ileriye doğru ilerler, dünyaya hizmet eder”. Müşterilerimize yüksek kaliteli ürünlerle en iyi hizmeti ve en rekabetçi fiyatları sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz, müşterilerimizi ve pazarımızı kazanma yolumuzdur.

Ayrıca, bridle-wise yönetim ekibi, tasarım ekibi ve QC ekibi var ve müşteriye en erken tarihte istedikleri numuneyi tedarik edebilir, siparişinizi doğru bir şekilde düzenleyebilir, seri üretim kalitesini ve teslim süresini kesinlikle kontrol edebilir ve işin sorunsuz ilerlemesini sağlayabilirsiniz!

Shenzhen Sunta Technology Co LTD şimdi birçok patent var; tüm mobil DVR'lerimiz FCC, CE, ROHS ve diğer uluslararası yetkili sertifikaları geçmiştir. Dahası, ürünlerimiz hafif, mini boy, taşınabilir ve kurulumu kolaydır. Ayrıca, montaj yapısı hızlı birleştirme ve sökme (diğer şirketin ürünlerinin altıda biri) için uygundur. Yıllar süren Ar-Ge çalışmalarından sonra ürünlerimiz CCTV araç güvenliği ve gözetleme alanında lider olmuştur.

Üretim sürecinde ve sevkiyat öncesi, ürünlerimizin her biri ürünün en iyi kalitesini sağlamak için çok sıkı profesyonel test edilir. Buna ek olarak, şirket ayrıca güçlü Ar-Ge Ekibi Ar-Ge ve DVR programın üretimine adamıştır, bu sadece hammaddeden kalite kontrolümüz için iyi değildir ve üretim maliyetini kontrol etmek için tüm üretim maliyetini kontrol etmek için iyidir. Şirketin pazardaki rekabet avantajı ürünleri.

verimlilik
Şimdi ana tek ürünümüz Günlük Üretim 80.000 adet. Biz başarılı bir Araştırma, Geliştirmek ve CCTV renkli dört işlemci, mobil DVR, Araba dvr, araç kameraları, LCD monitörler, araba arka ayna dvr vb üretiyoruz öncü yerli işletmelerin bir vardır ...... Biz birçok fikri mülkiyet başardık.

İletişim bilgileri
Shenzhen Sunta Technology Co., Limited

Tel: 86-755-86132001

Faks: 86-755-86132005

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)